יום שישי, 2 בינואר 2015

טרום חורף 2015: Curvy Friendly

במקום לעסוק בסיכומי השנה החולפת, אני בוחרת להתמקד ב 2015 וברכותיה.
ע"פ הקולקציות האחרונות נראה כי עולם האופנה מתחיל להתפתח לכיוונים חיוביים. מאחר ואת חציה האחרון של 2014 ביליתי בלטפוח והיות והשיא עוד לפניי, הוחלט במערכת לשים דגש על מה נשים כמוני הולכות ללבוש ב2015 לכשיתחיל להתקרר.
חצאית המידי הוגדרה על ידי עורכי אופנה רבים כפריט חובב הקימורים העיקרי, אפשר להסתיר מתחתיה ירכיים וברכיים לא מיטביות ועדיין להראות קרסול מעודן שיבצבץ מתחתיה.
כעיקרון אני לא מעודדת הסתרה של איברים שאישה זו או אחרת אינה מתביישת בהם, אבל בכל זאת אני מדברת פה על עידון וטעם ולי אישית מתאים להסתיר את מה שאני לא רוצה שיראו שטפח, אז אני מקווה בשנה הקרובה למצוא את חצאית המידי המושלמת וללבוש אותה עם איזה פוטר או סוודר מכרבל ומפנק. תראו דוגמאות:

Alice + Olivia

 Emporio Armani

 Erdem

Michael Kors


4 תגובות:

 1. הבעיה שלי עם מידי, הן המידיות שחותכות את הרגל לא בקרסול הענוג אלא באמצע השוק השרירי. המראה המגושם והכדורגלני הזה מרתיע אותי נורא ולכן עד כה לא היה לי אומץ לנסות חצאיות באורך כזה.

  השבמחק
  תשובות
  1. מסכימה איתך לגבי חצאיות מידי באורך ברך, אבל יש כאלה שחותכות גם אחרי שריר התאומים, כמו אצל אליס + אוליביה ואמפוריו ארמאני. אין חצאית שפותרת את כל הקומפלקסים שלנו עם הרגליים, בתור מישהי שהפיקסציה העיקרית שלה היא הברכיים (למרות שגם שוקיים לא חסר לי) אני מוצאת מזור בחצאית המידי.
   כמובן שהיא לא מתאימה לנשים נמוכות או בעלי שוקי שחקן כדורגל, קשה לי לדמיין חצאית כלשהיא שתיראה טוב על מבנה גוף כזה, שמלה או מכנסיים יהיו הפתרון.
   תודה על התגובה!

   מחק
 2. לי יש אותה בעיה. הן פשוט משמינות אותי עד בלי די ואני מרגישה שאני חייבת לנעול איתן עקבים. שאני לא הולכת איתם.

  השבמחק
  תשובות
  1. ניסית בגזרה גבוהה? חצאית מידי הכי יפה עם נעלי אוקספורד או מגפיים

   מחק